Ο Fülöpszállás κέρδισε επίσης ένα ράλι ως πρωταθλητής

Το φθινόπωρο, ο Ballószög, που τερμάτισε στην πρώτη θέση, υποδέχτηκε την ήδη πρωταθλήτρια Fülöpszállás. Αν και οι γηπεδούχοι προηγούνταν με 2-1 στο 81ο λεπτό του αγώνα, η πρωταθλήτρια ομάδα ανέτρεψε το αποτέλεσμα στο πρώτο ημίχρονο. Ο Szabadszállás εξακολουθεί να διεκδικεί το μετάλλιο με τους Helvécia και Ladánybene. Για να σταματήσουν εκεί, έπρεπε να κερδίσουν τους τρεις βαθμούς στην έδρα τους απέναντι στον επίμονο Bugac. Στο τέλος κατακτήθηκε μια σίγουρη εθνική νίκη. Η Tisaug είχε ένα καλό ανοιξιάτικο ξεκίνημα, αυτή τη φορά φιλοξένησε το SC Hírös-Ép II. Το SC Hírös-Ép πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων σε δύο λεπτά νωρίς στο παιχνίδι, ο Tiszaug ξεπέρασε το έλλειμμα δύο τερμάτων σε δύο λεπτά στο πρώτο ημίχρονο. Τον αγώνα Fülöpjakab-Ladánybene κέρδισε η φιλοξενούμενη ομάδα.

TRD Szabadszállás–Bugac KSE 4–0 (3–0)

Szabadszállás, σκηνοθεσία: Kevin Rosta (Tamás Biber, István Szabó)

Δωρεάν διαμονή: Kovács N. – Nagy M., Varga, Princz, Botos (Tóth A. 67), Berényi (Száraz 73), Palotay (Illés 76), Bem, Látos, Erdősi, Kovács L. (Nagy T. 77). )

Bugac: Petrovics (Tóth G. 79) – Dömötör, Árvai, Somogyi, Tóth I., Seres, Deli, Törteli, Birkás, Fekete K., Szalai (Híz 46).

Γκολ: Βάργκα στο 4′, Λάτος στο 37′, Μπεμ στο 42′ και 58′.

Ballószögi FK–Fülöpszállás SE 2–3 (1–0)

Ballószög, σκηνοθεσία Róbert Tóth (Gergő Hunyadi, Noémi Kollár)

Ballószög: Balázs – Récsei, Fekete Cs. (Ουγγρικός 69), Πέσλινγκ, Κρασνιάνσκι, Χαλάσι, Μπόζικ, Τοθ Μ. (Ζσιρός 46), Πάλνοκ, Δομοκός (Πέλι 75), Φράιγκανγκ.

Fülöpszállás: Szalkai (Nagy T. 46.) – Petrányi, File (Csernák 85.), Mátyás, Pataki (Pusztai 46.), Sz. Tóth, Vajda (Deák 85.), Csordás, Föztaides (Aldes.46, Pusztaids) , Nagy A. (Polyak 46.)

Γκολ: Μ. Τοθ στο 8′, Μπόζικ στο 81′, Σ. Τοθ στο 65′, Ματιάς στο 83′, Ντεάκ στο 88′.

Association Tisaug KSE–Sc Hírös-Ep II. 2-2 (0-2)

Tiszaug, σκηνοθεσία: László Krepsz (Árpád Kohajda, László Viskovics)

Tiszaug: Békési – Balla, Tánczos (Kiss L. 23), Nagy I., Kósa (Kotvics 72), Barhács (Halász 77), Petrik, Lovas, Szabó N., Molnár, Szentesi (Mészáros 89).

SC Hírös-Ép II.: Kocsis – Török (Ujvári 78), Bimbo (Kalmár 46), Kovrig, Fél (Dövicsin 86), Paráz, Godó, L. Szabó (Szilágyi 12), Sallai, Dani, 6 Takács .

Γκολ: Λόβας στο 82′, 84′ και Κόβριγκ στο 6′, ημίχρονο στο 8′.

Fülöpjakab SE–Ladánybenei LC 3–4 (1–2)

Fülöpjakab, σκηνοθεσία: Viktória Barta (Tamás Aladics, Attila Tamaskó)

Fülöpjakab: Greek (Bodor 80.) – Vizi (Borbély 84.), Mihók (Baráth 65.), Dinnyés B., Dinnyés M., Vakulya, Oroszi (Gilion 58.), Szabó P. (Kun 58.), Marton , Mizsei, Hajas.

Ladánybene: Dóra–Berta (Faragó Á. 88.), Kanizsai (Faragó M. 69.), Koller A., ​​Koller D., Szlávik (Csikós 46.), Tóth Z., Spiegelberger, Lantos, Fodor , Győr .

Γκολ: Ορόζι στο 25′, Ντινιέ Μ. στο 74′, Μιζέι στο 90′, Σπίγκελμπεργκερ στο 15′, Λάντος στο 23′, Κανιζάι στο 63′.