Το αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου: Ρεάλ Μαδρίτης και Φερεντσβάρος στον αγωνιστικό χώρο

Το Σάββατο, οι Kisvárda, Puskás Akadémia και Ferencváros θα παίξουν επίσης ποδόσφαιρο στο NB I. – οι αγώνες μπορούν να παρακολουθούνται ζωντανά στο ONS! Μπορούμε να δούμε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην αγγλική Πρέμιερ Λιγκ. Φρανκφούρτη-Μπάγερν Μονάχου στη Γερμανία και Ράγιο-Ρεάλ Μαδρίτης στην Ισπανία.

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Σημείωση i
ΠΥΡΓΟΣ 22
2:30 μ.μ.:
Zalaegerszeg TE FC – Kisvárda Master Good (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sports) – ζωντανά στο UFO!
5:00 μμ.: Budapest Honvéd – Puskás Akadémia FC (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport) – ζωντανά στο UFO!
7:30 μ.μ.: Ferencváros TC – Gyirmót FC Győr (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport) – ζωντανά στο UFO!

ΑΓΓΛΙΚΗ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΠΥΡΓΟΣ 27
1:30 μ.μ.:
Λιντς Γιουνάιτεντ-Τότεναμ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker1)
4:00 μμ.: Μπρέντφορντ-Νιούκαστλ Ούμπιτεντ
4:00 μμ.: Brighton & Hove Albion – Villa Aston
4:00 μμ.: Κρίσταλ Πάλας – Μπέρνλι
4:00 μμ.: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουότφορντ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Digi Sport1)
6:30 πμ.: Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Digi Sport1)

ΓΑΛΛΙΚΟ ΛΙΓΚ
ΠΥΡΓΟΣ 26
5:00 μμ.:
Στρασβούργο-Νίκαια (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Digi Sport2)
9 μμ.: PSG-Saint-Étienne (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Digi Sport1)

Γερμανική Μπουντεσλίγκα
ΓΥΡΟΣ 24
3:30 μ.μ.:
Freiburg-Hertha BSC (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αρένα 4)
3:30 μ.μ.: Γκρόιτερ Φιρθ – 1. FC Κολωνία
3:30 μ.μ.: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αρμίνια Μπίλεφελντ
3:30 μ.μ.: Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ – Βόλφσμπουργκ
3:30 μ.μ.: Ένωση Βερολίνου-Μάιντς (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker1)
6:30 πμ.: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αρένα 4)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ 2. Μπουντεσλίγκα
ΓΥΡΟΣ 24
8:30 μ.μ.: Ντιναμό Δρέσδης-Ντάρμσταντ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker1)

ΙΤΑΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΠΥΡΓΟΣ 27
15.05:
Σαλέρνο-Μπολόνια (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 1)
18.05: Έμπολι-Γιουβέντους (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 1)
8:50 μ.μ.: Σασουόλο-Φιορεντίνα (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 1)

Η ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΛΙΓΚΑ
ΠΥΡΓΟΣ 26
2 μ.μ.:
Μαγιόρκα-Βαλένθια (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker2)
4:15 μ.μ.: Χετάφε-Αλαβές (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker2)
6:30 πμ.: Ράγιο Βαγιεκάνο-Ρεάλ Μαδρίτης (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker2) ζωντανά στο UFO!
9 μμ.: Ατλέτικο Μαδρίτης-Σέλτα Βίγκο (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker2)

ΡΟΥΜΑΝΙΚΟ ΛΙΓΚ 1
ΠΥΡΓΟΣ 28
4:30 μ.μ.:
Sepsis OSK – CFR Cluj – ζωντανά στο UFO!

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΣΕΡΒΙΑΣ
ΓΥΡΟΣ 24
2 μ.μ.:
Napredak – Topolyai SC ζωντανά στο UFO!

ΣΛΟΒΑΚΙΚΗ ΛΙΓΚ ΦΟΡΤΟΥΝΑ
ΠΥΡΓΟΣ 22
5:00 μμ.:
CAD 1904 – Zilina (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport+) ζωντανά στο UFO!

ΕΠΙΠΛΕΟΝ LIVE STREAMS ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
παγκόσμιο Κύπελλο
9:30 π.μ. και 12:30 μ.μ.:
αλπικό σκι, Garmisch-Partenkirchen (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 1)
10:30 π.μ.: Downhill Crans-Montana γυναικών (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 1)

ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Top16, Montreux

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
3:30 μ.μ.: εθνικό πρωτάθλημα κλειστού στίβου, Nyíregyháza, ημέρα 1

ΒΟΡΕΙΟΣ ΣΥΝΘΕΣΗ
3:35 μ.μ.:
Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών, Λάχτι (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 1)

ΓΚΟΛΦ
9 μμ.:
Golf, PGA Tour, Honda Classic (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport2)

ΠΟΔΗΛΑΤΟ
11:50 π.μ.: Emirates Round, Men, Section 7 (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport2)

ΤΟΠΙ
ΑΝΔΡΕΣ ΣΗΜΕΙΩΣΗ Ι

4:00 μμ.: NEKA – Budakalasz, Balatonboglár
6 μ.μ.: Dabas KC VSE – Balatonfured KSE
6 μ.μ.: Sport36-Komló – Telekom Veszprém
6 μ.μ.: Grundfos Tatabanya KC – SBS Eger
6 μ.μ.: Fejér-B.Á.L. Veszprém – Kecskemét TE

ΜΠΑΣΚΕΤ
ΣΗΜ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ι

6 μ.μ.: PINKK Pécs 424 – Basket Sopron
6 μ.μ.: Vasas Akadémia – ELTE BEAC Újbuda
6 μ.μ.: VBW CEKK Μάχη του Cegléd – Ludovika-FCSM
BASIC DIVISION NBA
6 μ.μ.:
Ντιτρόιτ Πίστονς-Μπόστον Σέλτικς (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 2)

ΒΟΛΕΪ
Extraliga ανδρών, κανονική περίοδος, γύρος 13

6 μ.μ.: MAFC-BME – Fino Kaposvár
13ος γύρος κανονικής περιόδου Extraliga γυναικών
6 μ.μ.: Swietelsky-Békéscsaba – 1. MCM-Diamant Kaposvár
6 μ.μ.: Diósgyor VTK – MTK Βουδαπέστης

ΑΓΩΝΕΣ ΣΚΙ
1:30 μ.μ.:
Παγκόσμιο Κύπελλο, ανταγωνισμός ανδρών και γυναικών, Λάχτι (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 1)

ΣΚΙ
4:30 μ.μ.:
Παγκόσμιο Κύπελλο, ομαδικός αγώνας, Λάχτι (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 1)

ΔΩΡΕΑΝ ΣΚΙ
7:50 π.μ.:
Παγκόσμιο Κύπελλο, Cross Country (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport2)

ΜΠΙΛΙΑΡΔΟ
8 μ.μ.:
Τελικός European Masters (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport2)

ΤΕΝΙΣ
4:00 μμ.: ATP Tower, Ντουμπάι (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport2)
Τουρνουά ATP, Ακαπούλκο
Τουρνουά ATP, Σαντιάγο
3:55 μ.μ.: Τουρνουά WTA, Ντόχα (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Digi Sport3)
Κυριακή, 2 μ.μ.: Τουρνουά WTA, Γκουανταλαχάρα (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Digi Sport1)

cfu
FIGHT NIGHT, ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Κυριακή, 13:00:
Beneil Dariush-Islam Mahatchev (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 1)

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
MEN OB I, ΒΑΣΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
ΠΥΡΓΟΣ 22
1 μ.μ.:
UVSE – Szeged VE
2:05 μ.μ.: BVSC-Zugló-FTC-Telekom Waterpolo (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport+)
6 μ.μ.: PannErgy-Miskolc VLC – Metalcom Szentes
7 μ.μ.: PVSK-Mecsek Füszért – Szolnok Dózsa
7 μ.μ.: Budapest Honvéd SE – Debrecen VSE-Master Good
8 μ.μ.: A-Hid VasasPlaket – Genesys OSC Újbuda
ΓΥΝΑΙΚΕΣ OB I, ΒΑΣΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
3:30 μ.μ.:
BVSC-FTC (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport+)
EUROLIGA ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΡΙΜΗΝΙΑΙΟ
ΚΟΜΜΕΝΟ

5:00 μμ.: Dunaújváros-Olympiacos (Ελληνική)
6 μ.μ.: UVSE-KINEF-Surgutnyterter Kirisi (Ρωσία)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

8:00 πμ.: Πρωινή εκπομπή με τον Τζέκελ Ντάνιελ
2 μ.μ.: Παρουσιαστής: Balint Juhasz
Επιστροφή στο σπίτι, παρουσιάστρια: Balazs Balogh
4:00 μμ.: Συζήτηση με τον Janos Csank
5:00 μμ.: Ο László Hammerl, Ολυμπιονίκης στη σκοποβολή, γίνεται 80 ετών
6 μ.μ.: Καθημερινές εκδηλώσεις με εθνικό αθλητικό προσωπικό
7 μ.μ.: Καλεσμένος μας είναι ο Gábor Schmidt, Αντιπρόεδρος της Ουγγρικής Ολυμπιακής Επιτροπής, Πρόεδρος της Ουγγρικής Ένωσης Κανόε Κανό
8 μ.μ.: Καθημερινές εκδηλώσεις με εθνικό αθλητικό προσωπικό
9 μμ.: Károly Csapó, 70, πρώην εθνική ομάδα ποδοσφαίρου
10 μ.μ.: Καθημερινή Περίληψη Αθλητισμού

Esther Povitsky

"Αθεράπευτος λάτρης του αλκοόλ. Περήφανος ασκούμενος στον ιστό. Wannabe gamer. λάτρης της μουσικής. Explorer."

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.