Σαββατιάτικο αθλητικό πρόγραμμα: Λίβερπουλ και Τσέλσι στον αγωνιστικό χώρο

Το Σάββατο θα γίνει αγώνας Debrecen-Kecskemét στο NB I football, μπορείτε να τον παρακολουθήσετε ζωντανά στην ιστοσελίδα μας. Λίβερπουλ, Τότεναμ και Τσέλσι θα παίξουν στην αγγλική Πρέμιερ Λιγκ. Στη γερμανική Bundesliga, βλέπουμε την αναμέτρηση της Ντόρτμουντ με τη Λεβερκούζεν. Θα υπάρξει επίσης το Κύπελλο Ουγγαρίας και το Κύπελλο Ιταλίας και δεν θα μείνουμε χωρίς MotoGP.

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Σημείωση i
2ος ΓΥΡΟΣ
8:00 μμ.:
Debrecen VSC–Kecskemét TE (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport) – live στο NSO!

ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΟΛ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ
ΓΥΡΟΣ 1

10:00 π.μ.: Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Pápai Perutz FC (Veszprém I.)
10:00 π.μ.: Füzesgyarmati SK (NB III)
11:00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Körösladányi MSK (NB III)
1:00 μμ.: BTE Felsősolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Bánk-Dalnoki LA (NB III)
3 μ.μ.: Gerjeni SK (Tolna I.)–Lenti TE SE (Zala I.)
16:00.: XV. Περιφέρεια Issimo SE (BLSZ I.)–Nagybajom AC (Somogy I.)
4:30 μ.μ.: Balatonlelle SE (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
4:30 μ.μ.: Berkenye SE (Nógrád I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
4:30 μ.μ.: Bölcske SE (Tolna I.)–Érdi VSE (NB III)
4:30 μ.μ.: Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Tállya KSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
4:30 μ.μ.: Dunaújváros (NB III)–BKV Előre (NB III)
4:30 μ.μ.: Duvenbeck Hegyeshalom (Győr-Moson-Sopron II.)–III. District TVE (NB III)
4:30 μ.μ.: Encs VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Eger SE (NB III)
4:30 μ.μ.: Ercsi Kinizzi SE (Fejér I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
4:30 μ.μ.: FSC Hegykő (Győr-Moson-Sopron I.)–Tatabányai SC (NB III)
4:30 μ.μ.: VSK Kadarkút (Somogy I.)–Sport36 Komlói Bányász (Baranya I.)
4:30 μ.μ.: Kumánia Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)
4:30 μ.μ.: Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Törökszentmiklós FC-Veteriner (Jász-Nagykun-Szolnok I.)
4:30 μ.μ.: TE Mezőkovácsházi (Békés II.)–VS Dunakeszi (Pest I.)
4:30 μ.μ.: Mezőmegyer SE (Békés III.)–REAC Sport Kft. (BLSZ I.)
4:30 μ.μ.: B. Build Mohács (Baranya I.)–Szekszárd UFC (NB III)
4:30 μ.μ.: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Sajóbábonyi VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
4:30 μ.μ.: Nagyatádi FC (Somogy I.)–MÁV Élére FC Főnix (Fejér I.)
4:30 μ.μ.: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Balassagyarmati City SE (NB III)
4:30 μ.μ.: Peceli SSE (Pest II.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
4:30 μ.μ.: Rákosmente FC (BLSZ I.)–Jászberényi FC (NB III)
4:30 μ.μ.: Sárvár FC (Vas I.)–Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)
16:30 πμ.: Salgótarján BTC (Nógrád I.) – Πανεπιστήμιο του Debrecen AC (NB III)
4:30 μ.μ.: Semjénházi SE (Zala I.)–Budaörs (NB III)
4:30 μ.μ.: Söpte SE (Vas II.)–Devecseri SE (Veszprém I.)
4:30 μ.μ.: Szolnok MÁV FC (NB III)–Makó FC (NB III)
4:30 μ.μ.: Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)–Péti MTE (Veszprém I.)
4:30 μ.μ.: Tiszaföldvár SE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–ESMTK (NB III)
4:30 μ.μ.: Vajta RSC (Fejér II.)–K. Ócsárd SE (Baranya II.)
4:30 μ.μ.: Király SE (Vas I.)–πρακτικό VLS Veszprém (NB III)
4:30 μ.μ.: Pomáz ICO SE (Pest II.)–Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)

ΑΓΓΛΙΚΗ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΓΥΡΟΣ 1
1:30 μ.μ.:
Φούλαμ – Λίβερπουλ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: κατσαβίδι 1)
16:00.: Μπόρνμουθ – Άστον Βίλα
16:00.: Λιντς Γιουνάιτεντ – Γούλβερχαμπτον (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Stacker2)
16:00.: Νιούκαστλ – Νότιγχαμ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: ταίριασμα 4)
16:00.: Τότεναμ – Σαουθάμπτον (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: κατσαβίδι 1)
6:30 πμ.: Έβερτον-Τσέλσι (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: κατσαβίδι 1)

ΓΑΛΛΙΚΟ ΛΙΓΚ 1
ΓΥΡΟΣ 1
5:00 μμ.:
Στρασβούργο-Μονακό
9 μμ.: Κλερμόντ-ΠΣΖ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: ταίριασμα 4)

Γερμανική Μπουντεσλίγκα
ΓΥΡΟΣ 1
3:30 μ.μ.:
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
3:30 μ.μ.: Μενχενγκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ
3:30 μ.μ.: Union Berlin-Hertha BSC (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: αρένα 4)
3:30 μ.μ.: Μπόχουμ-Μάιντς
3:30 μ.μ.: Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
6:30 πμ.: Μπορούσια Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: αρένα 4)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ 2. Μπουντεσλίγκα
8:30 μ.μ.:
Ρόστοκ-Μπίλεφελντ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: αρένα 4)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΑ 32 ΚΟΡΥΦΑΙΑ
5:45 μ.μ.:
Πίζα (ΙΙ) – Μπρέσια (ΙΙ)
6 μ.μ.: Σπέτσια-Κόμο (ΙΙ.)
9 μμ.: Empoli-SPAL (II.)
9:15 μ.μ.: Τορίνο–Παλέρμο (ΙΙ.) (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 1)

ΚΡΟΑΤΙΚΑ 1. HNL
ΓΥΡΟΣ 4
9 μμ.:
Istra 1961–NK Osijek – live στο NSO!

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΣΕΡΒΙΑΣ
ΓΥΡΟΣ 5ος
6:55 μ.μ.:
Topolyai SC–Novi Pazar – live στο NSO!

ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
8:30 μ.μ.:
Ιντερνασιονάλε (Ιταλική) – Βιγιαρεάλ (Ισπανία)

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
16:00.: Τουρνουά Diamond League, Chorzów (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sport+)

ΜΠΕΙΖΜΠΟΛ
MLB, ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΕΖΟΝ
7:00 μμ.:
Νέα Υόρκη Μετς – Ατλάντα Μπρέιβς (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 2)

ΓΚΟΛΦ
7:00 μμ.:
PGA Tour, Πρωτάθλημα Wyndham (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 2)

ΚΑΝΟΕ KAYAK
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Χάλιφαξ (Καναδάς)
3 μ.μ.:
παρατελικοί (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: M4 Sports)
Τελικοί (TV: M4 Sport+)
16.03:
C-1 200m ανδρών (Dávid Korisánszky)
16.10: 500m K-4 γυναικών (Sára Fojt, Noémi Pupp, Emese Kőhalmi, Dóra Alida Gazsó)
4:19 μ.μ.: ανδρών Κ-4 500μ 16.19
4:34 μ.μ.: C-2 500m γυναικών (Μπραγκάτο Γκιάντα, Νάγκι Μπιάνκα)
4:43 μ.μ.: C-2500m ανδρών (Jonatán Hajdu, Ádám Fekete)
4:52 μ.μ.: Κ-1 500μ ανδρών
17.07: 200m K-2 γυναικών (Kiss Blanka, Lucz Anna)
5:14 μ.μ.: 200m C-2 γυναικών (Μπράγκατο Γκιάντα, Νάγκι Μπιάνκα)
5:21 μ.μ.: 500m K-1 γυναικών (Eszter Rendessy)
5:35 μ.μ.: C-1500μ ανδρών
5:44 μ.μ.: C-1 1000m γυναικών (Balla Virag)
5:55 μ.μ.: K-1 1000m ανδρών (Bálint Kopasz)
Β-τελικός
7:40 μ.μ.: ανδρών K-4 500m (István Kuli, Kolos Csizmadia, Ádám Varga, Bence Nádas)
7:58 μ.μ.: K-1 500m ανδρών (Gergely Balogh)
20.10: C-1500m ανδρών (Dániel Fejes)

ΜΠΑΣΚΕΤ
Ανδρών προπαρασκευαστικού αγώνα, Kecskemét, Messzi István Sports Hall (κηδεμόνας κλειστός)
16:00.:
Ουγγαρία-Γεωργία

ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΛΟΓΟΥ
3 μ.μ.:
Treasure+Tuti 1116 (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 2)

MOTOGP
ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ, ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΝ
10:00 π.μ.:
Moto3, 3η ελεύθερη προπόνηση (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: αρένα 4)
10:45 π.μ.: MotoGP, 3η ελεύθερη προπόνηση (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: αρένα 4)
11:45 π.μ.: Moto2, 3η ελεύθερη προπόνηση (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: αρένα 4)
1:30 μ.μ.: Moto3, χρονομέτρηση (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: ταίριασμα 4)
2:15 μ.μ.: MotoGP, 4η ελεύθερη προπόνηση (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: ταίριασμα 4)
3 μ.μ.: MotoGP, χρονομέτρηση (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: ταίριασμα 4)
16:00.: Moto2, χρονομέτρηση

ΒΟΛΕΪ
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ανδρών, Όμιλος F, Γύρος 2
3 μ.μ.:
Γεωργία-Ουγγαρία, Τιφλίδα

ΣΚΑΚΙ
11:30 π.μ.:
Σκακιστική Ολυμπιάδα, Τσενάι

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
Πέρασμα Hervis Balaton, Zamárdi–Tihany–Zamárdi – ΣΟΥ ΛΕΠΕΙ!

ΤΕΝΙΣ
Τουρνουά ATP, Ουάσιγκτον
Τουρνουά ATP, Λος Κάμπος
Τουρνουά WTA, Σαν Χοσέ
Κυριακή, 1.00: Τουρνουά WTA, Ουάσιγκτον (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Eurosport 2)

ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ
2 μ.μ.:
Ουγγρική Μπάγια, πεδίο Εκ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 2)

cfu
FIGHT NIGHT, ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Κυριακή, 4.00:
Thiago Santos-Jamahal Hill (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Αθλητισμός 1)

ΠΑΝΙ ΠΛΟΙΟΥ
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 420, Alsoors

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΡΔΕΝΙΑΣ
ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (SASSARI, ΙΤΑΛΙΑ)

8:30 π.μ.: Ισραήλ-Ελλάδα
4:30 μ.μ.: Ολλανδία-Ισραήλ
6:30 πμ.: Ελλάδα-Ισπανία
8:00 μμ.: Ιταλία – Ουγγαρία

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

πρωινή εκπομπή Ο Τζεκ με τον Ντάνιελ
12:00 μ.μ.: Παρουσιαστής: Balint Juhasz
Home run, παρουσιάστρια: Balazs Balogh
16:00.: Ομάδα μπάσκετ ανδρών: Ουγγαρία-Γεωργία – Ádám Hanga, Παίκτης Εθνικής Ουγγαρίας, Zoltán Fazekas (Εθνικός αθλητισμός); Προεπισκόπηση ποδοσφαίρου: OTP Bank Liga, Bundesliga, Premier League (Mátyás Szeli, István L. Pap, László Edvi)
5:00 μμ.: Καλεσμένος της ημέρας: Ο József Dzurják, που έπαιξε οπουδήποτε, έγινε ο πρώτος σκόρερ. Το όνειρο της ζωής του έγινε πραγματικότητα, ότι θα μπορούσε να ήταν ποδοσφαιριστής της Ferencváros, αλλά δεν κέρδισε το μεγαλύτερο παιχνίδι του στο γήπεδο ποδοσφαίρου
6 μ.μ.: Μπάσκετ ανδρών: Ουγγαρία-Γεωργία; Σούπερ σταρ του Ουγγρικού Grand Prix του István Gyulai Memorial στον Στίβο: αθλητικός διευθυντής Attila Spiriev, σφυροβολητής Bence Halász και Zsolt Németh, προπονητής του Bence Halász 7:00 μμ.: Tusványos 2022: Το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου θα διεξαχθεί στη Βουδαπέστη του χρόνου, παγκόσμιος πρωταθλητής Balázs Baji χάλκινος Ολυμπιονίκης στα εμπόδια που συμμετέχει ενεργά στη διοργάνωση του WC – συντονιστής: Csinta Samu; ποδόσφαιρο πριν από την OTP Bank Liga: DVSC–Kecskemét – Nimród Baranyai, ο παίκτης DVSC που θα γιόρταζε τα γενέθλιά του με νίκη, István Szabó, ο προπονητής της Kecskemét και ο Bence Varga, ο τερματοφύλακας της Kecskemét
8:00 μμ.: Επισκόπηση ποδοσφαίρου: OTP Bank League, Bundesliga, Premier League; καγιάκ, ενόψει του τελικού του Παγκοσμίου Κυπέλλου: αρχηγός της εθνικής ομάδας Csaba Hüttner
22.05: Περίληψη καθημερινών αθλημάτων

Esther Povitsky

"Αθεράπευτος λάτρης του αλκοόλ. Περήφανος ασκούμενος στον ιστό. Wannabe gamer. λάτρης της μουσικής. Explorer."

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.