Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση – Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή

Παρασκευή 25 Μαρτίου:

———————

M4 Sports
11.05: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ρυθμικός Χορός στον Πάγο, Μονπελιέ
2:55 μ.μ. και 17:50: Formula 1, Grand Prix Αραβίας, 1η και 2η ελεύθερη πρακτική
16:15: Formula 2, Grand Prix Αραβίας, χρονομέτρηση
19.10: Χάντμπολ, άνδρες NB I, Balatonfüred-Telekom Veszprém
9 μ.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ελεύθερο Γυναικών, Μονπελιέ

Αθλητισμός 1
12:45 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Λετονία-Κουβέιτ
7 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Ρουμανία-Ελλάδα
9:15 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Γαλλία-Ακτή Ελεφαντοστού

Αθλητισμός 2
5.45 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Νορβηγία-Σλοβακία
20:30: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Γεωργία

Eurosport 1
13:50: Άλμα με σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Planica
3:45 μ.μ.: Ποδήλατο δρόμου, Καταλανικός γύρος, τμήμα 5
6 μ.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ελεύθερο Γυναικών, Μονπελιέ
10 μ.μ.: Πυγμαχία, αγώνας ανδρών

Eurosport 2
11 π.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ρυθμικός Χορός στον Πάγο, Μονπελιέ
4 μ.μ.: Τένις, Τουρνουά ATP, Μαϊάμι

Digisport 1
5 μ.μ.: Τένις, Τουρνουά WTA, Μαϊάμι

Σάββατο 26 Μαρτίου:

———————-

M4 Sports
13:15: Formula 2, Grand Prix Αραβίας, Αγώνας Sprint
3 μ.μ. και 6 μ.μ.: Formula 1, Grand Prix Αραβίας, 3η ελεύθερη προπόνηση και χρονομέτρηση
4:15 μ.μ.: Υδατοσφαίριση, άνδρες ob I, OSC-Szolnok
7:45 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, Cercle Elite Men U19, Ουγγαρία-Σκωτία

M4 Sport+
2 μ.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ελεύθερο Ανδρών, Μονπελιέ
4:00 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, Γυναικεία NB I, DVTK-Ferencváros
6:00 μ.μ.: Μπάσκετ, άνδρες NB I, Kaposvár-Körmend
7:45 μ.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Δωρεάν Χορός στον Πάγο, Μονπελιέ

Αθλητισμός 1
9.45 π.μ. και 13.00: Μηχανοκίνητος αθλητισμός, Ράλι Salgó, Ενότητες 3 και 6
15:15: Χάντμπολ, Champions League γυναικών, φάση 16, αγώνας 1, Κριμαία Λιουμπλιάνα-FTC
17.45: Χάντμπολ, Πρωτάθλημα Γερμανίας, Μαγδεμβούργο-Κίελο
19:45: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Ισπανία-Αλβανία
10 μ.μ.: Μπάσκετ, ΝΒΑ, κανονική περίοδος, Νιου Όρλεανς Πέλικανς-Σαν Αντόνιο Σπερς

Αθλητισμός 2
3 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Κροατία-Σλοβενία
6.15 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Αγγλία-Ελβετία
20:30: Ποδόσφαιρο, φιλικός αγώνας, Γερμανία-Ισραήλ

Eurosport 1
9:50 π.μ.: Άλμα με σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Planica
11:45 π.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ελεύθερο Ανδρών, Μονπελιέ
3:15 μ.μ.: Ποδήλατο δρόμου, Καταλανικός γύρος, τμήμα 6
5:00 μ.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ελεύθερος Χορός στον Πάγο, Μονπελιέ
8:25 μ.μ.: Σνούκερ, Γιβραλτάρ Όπεν

Eurosport 2
10 π.μ. και 2 μ.μ.: Σνούκερ, Γιβραλτάρ Open
12.00: Ελεύθερο σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Σιλβαπλάνα
4 μ.μ.: Τένις, Τουρνουά ATP, Μαϊάμι

Digisport 1
12:00 π.μ. και 4:00 μ.μ.: Τένις, Τουρνουά WTA, Μαϊάμι

Αρένα 4
8 μ.μ.: Χάντμπολ, Πρωτάθλημα Γαλλίας, Νιμ-Μονπελιέ
10 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, MLS, κανονική περίοδος, Σαρλότ-Σινσινάτι

Κυριακή 27 Μαρτίου:

———————–

M4 Sports
3:30 μ.μ.: Formula 2, Grand Prix Αραβίας, αγώνας
7 μ.μ.: Formula 1, Grand Prix Σαουδικής Αραβίας, αγώνας

M4 Sport+
2:30 μ.μ.: καλλιτεχνικό πατινάζ και χορός στον πάγο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκαλά, Μονπελιέ
5:15 μ.μ.: Ποδόσφαιρο, NB I γυναικών, ETO FC Győr-MTK Budapest

Αθλητισμός 1
13:45: Χάντμπολ προημιτελικοί του Europa League Αγώνας 1 Valcea-Ikast
15:45: Χάντμπολ, φάση των 16 του Champions League γυναικών, Όντενσε-Μπρεστ
9:30 μ.μ.: Μπάσκετ, NBA, κανονική περίοδος, Ντιτρόιτ Πίστονς-Νιου Γιορκ Νικς

Αθλητισμός 2
0,05: Πολεμικές τέχνες, UFC Fight Night, Columbus

Digisport 1
12:00 π.μ. και 6:00 μ.μ.: Τένις, Τουρνουά WTA, Μαϊάμι

Eurosport 1
9:50 π.μ.: Άλμα με σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Planica
12:30 μ.μ.: Ποδήλατο δρόμου, Καταλανικός γύρος, τμήμα 7
2:15 μ.μ. και 5:00 μ.μ.: Ποδηλασία δρόμου, Γάνδη-Βέβελγκεμ, ανταγωνισμός ανδρών και γυναικών
8:00 μ.μ.: Κέρλινγκ, Παγκόσμιο Κύπελλο, χάλκινος αγώνας, Πρίγκιπας Τζορτζ

Eurosport 2
11:50 π.μ.: Snowboarding, Παγκόσμιο Κύπελλο
5 μ.μ.: Τένις, Τουρνουά ATP, Μαϊάμι

Αρένα 4
0.00: Ποδόσφαιρο, MLS, κανονική περίοδος, Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι-Ρεάλ Σολτ Λέικ
12:30 μ.μ.: Μπάσκετ, ισπανικό πρωτάθλημα, Ρεάλ Μαδρίτης-Φουενλαμπράδα
7 μ.μ.: Χάντμπολ, Πρωτάθλημα Γαλλίας, Aix-Chambery
9:30 μ.μ.: Motorsport, NASCAR, Race 6, Austin

(MTI)



Esther Povitsky

"Αθεράπευτος λάτρης του αλκοόλ. Περήφανος ασκούμενος στον ιστό. Wannabe gamer. λάτρης της μουσικής. Explorer."

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.